Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha verekedni akarok?

Mit tegyek ha verekedni akarok?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte mindig verekedni akarok, de nincs kivel. Nem csak úgy, hogy meghúzom a másiknak a haját, hanem komolyan, erőből ütni vágni :D csak nincs kivel :S nem szól be nekem senki. Pedig én úgy vagyok vele h ha valaki piszkál akkor megérdemli. Jó ideg/felesleges energia levezető. Mit csináljak? :D

13/L


2010. febr. 26. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Járj el edzeni, tornázni valahova (van, ahol tae-bo edzést is tartanak, ez ilyen jó kis ütős-vágós-rúgós torna, én nagyon szerettem anno, jó ideglevezető). Garantált a hatás!
2010. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Csak azt ne hidd,hogy nem ütnek vissza! Majd valaki jól orrbavág és elmegy a kedved a verekedéstől.
2010. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a szüleidet, hogy vegyenek neked egy boksz-zsákot, azt püfölheted kedvedre akkor is, ha nem sérteget.:D
2010. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Alighanem van valami rejtett belső feszültséged, aminek az oka még benned sem fogalmazódott meg, és így akarnád levezetni. Lehet olyan, hogy veszekednek vagy válnak a szülők, vagy úgy érzed, hogy nem figyelnek rád eléggé, vagy úgy érzed, hoyg nem értenek meg, de ezek csak általános tippek, lehet sok minden más is. Van nálatok iskolapszichológus?
2010. febr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem baj ha visszaüt :D
2010. febr. 27. 15:03
 6/23 anonim válasza:
Látszik, h nem verekedtél mondjuk egy cigány csajjal. Ők beléd kötnek, ha nem tetszel nekik. És ők ütnek vágnak, nem csak simogatnak. :) Szerintem ők méltó ellenfelek lennének neked. :) Írj! :P
2010. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Verekedj velem:)Még nem verekedtem de kipróbálnám:)) de tul kedves vagyok és belém se köt senki.15/L
2010. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát igen...pont ez az h mindenki kedvesnek ismert meg :S :D
2010. jún. 17. 17:01
 9/23 anonim válasza:
Na és azota sikerült verekedned? És nyertél? :)
2010. aug. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nem verekedtem :D
2010. aug. 13. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!