Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egész...

Miért van az, hogy egész délután fáradt vagyok, tudnék aludni, este meg csak forgolódok?

Figyelt kérdés
Szinte sosem tudok jól aludni esténként, ezért fáradt szoktam lenni, de délután ha egy picit lefekszek nagyon jól alszok. Direkt nem szoktam egyébként nap közben pihenni, hátha úgy este könnyebb lesz elaludni de így sem megy.. minden kis neszt meghallok és teljesen kimegy belőlem az álmosság.
2015. jún. 2. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért vagy fáradt este mert nem alszol éjszaka rendesen. Mit utálsz a legjobban csinálni? (pl.: mosogatni, port törölgetni...) Csináld azt egész éjszaka, csak akkor hagyd abba ha már nagyon fáradt vagy. (és nem akkor amikor elkezded unni a dolgot). Utána dőlj le egy kicsit és próbálj meg nem elaludni, vedd a fejedbe hogy mondjuk 5 perc múlva folytatod a tevékenységet. Próbáld ki: meg leszel lepődve az eredmnyen. :)
2015. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel én is így vagyok, akkor is, ha 4-5 órát alszok. Mondjuk én iszok egy kávét reggel meg néha dél körül is. Este nem szoktam már enni, mert elvileg ha nagyon jól laktál se tudsz elaludni. Délután átesek a holtponton és aztán még este se vagyok álmos.

Régen csináltam azt,hogy 6-kor már megfürödtem és irány az ágy. Olvasgattam vagy neteztem, elfáradt a szemem, az agyam és 9-kor már aludtam is.

2015. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!