Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok vele csinálni? Jó...

Mit tudok vele csinálni? Jó kategória?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szóval a mellemnél van egy nagyon ronda seb, körülötte piros folt és annak a környékén sárga folt, családomban mindennel ijesztgetnek, és már sírok, hogy mi lehet, orvoshoz sem merek elmenni, neten nem találtam róla semmit, magától alakult ki.

-Mit mondjak, hogy ne cseszegessenek?

-Mi lehet ez a csúnya seb?

-Hogy vegyem rá magam, hogy elmenjek dokihoz, mikor remegek a félelemtől, és attól tartok, hogy valami rossz dolog?


20+/L



2015. jún. 10. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg tényleg valami rossz dolog, és minél tovább halasztgatod annál rosszabb lesz. Szedd össze magad és indulj az orvoshoz, nehogy valami komoly baj legyen belőle.
2015. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdésed olyan, mintha 10 éves lennél.

Mit tudsz vele csinálni? Menj orvoshoz!!

Mi látatlanban nem tudunk mit mondani, de felelőtlenség is lenne. Ne legyél már "felnőtt" létedre ennyire gyáva nyúl, és felelőtlen. Minden betegség gyógyítható, ha IDŐBEN kezdik el kezelni. De a doki nem jön házhoz, el kell menned.

Pontosabban, ha jön az orvos, ott már baj van. Na, kapd össze magad, és irány az orvos!!

2015. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A családod jó nagy hülye, hogy ijeszteget ahelyett, hogy kézen fogna és elvinne a háziorvoshoz. :/


Kérd meg valamelyiküket, hogy kísérjen el dokihoz.

2015. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Légy felnõtt! Kérj idõpontot! Családodnak megmondod h kértél, és nagyon félsz. Ha normálisak abbahagyják. Amúgy is hogyhogy látják?Ne mutogasd! Gondolom azért cseszegetnek, hogy menj dokihoz. Helyetted nem mehetnek. Hogy mi lehet, azt szerintem senki nem mondja meg neked így neten keresztül.Hajrá!
2015. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Odamentem, közöltem a családdal, hogy van egy kis probléma, gennyes pattanásból begyulladt bőr lett és körülötte sárga kör, és nem tudom, hogy mi lehet, nyugtassatok meg, hogy csak egy sima gyulladás..

És kaptam az ívet, és most nagyon bevagyok rezelve

2015. jún. 10. 17:09
 6/6 anonim válasza:
Szia! Minnel előbb menj el egy orvoshoz,mert ez nem vicc!! Mellrakod is lehet,és mivel sebes a melled,ezért nem hoszem hogy jó indulatu daganatod van!
2015. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!