Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik letroxot szednek pajzsmir...

Akik letroxot szednek pajzsmirigyre, sikerült lefogyni?

Figyelt kérdés

Én most 1 hete szedem, nagyon nagyon bízom benne, hogy segít nekem ebben. 160centi vagyok, sose voltam egy nádszál, de most 85kg vagyok. Ráadásul úgy, hogy kalóriabázisban vezetem, hogy mit eszek, 1200kcal körül vagyok mindig, fehérje is megvan... én ezt már komolyan nem értem és nagyon elegem van, mindent megteszek, és nem megy a fogyás. Az orvos azt mondta, hogy elég valószínű, hogy ez miatt nem ment. Ráadásul 2 éve egyszer voltam TSH szűrésen, akkor 6,8 volt, de a háziorvosom azt mondta, ez nem gáz, én meg elhittem... idén már 7,4 és ezalatt a 2 év alatt feljött 15kg..

Természetesen mozgok is.


nagyon el vagyok keseredve. Tapasztalatokat várok, hogy akiknek ilyen gondjuk volt, segített-e valóban ez a gyógyszer, milyen gyorsan, mennyit fogytatok?


Bíztassatok egy kicsit, mert nagyon el vagyok keseredve :( mindezt 24 évesen :(


2015. jún. 11. 06:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a pm alulműködés miatt nem sikerült eddig fogynod akkor igen segíteni fog pár hét után. Nekem 20-25 felett volt a tsh-m, nem híztam de a többi tünet nagyon durva volt.
2015. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!