Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 12 éves gyerek számára...

Egy 12 éves gyerek számára mennyire ártalmas a Hell energia ital?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
12 éves gyereknek fölösleges ilyet inni, semmi olyan megterhelő nem éri, ami miatt éjszakázni kelljen és nem tesz túl jót az a nagy koffeinmennyiség meg sok egyéb vacak, amit bevisz a szervezetébe, árt a szívnek. Ezen felül úgy felpörgeti, hogy késő estig nem fog tudni aludni, másnap meg teljesen fáradt lesz. Nem jó ilyet innia.
2010. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12 évesen ne fogyassz ekkora mennyiségű koffeint. A kávé sem ajánlott ilyen korban. Igyál inkább fekete teát, az is élénkít, de kevesebb koffeint tartalmaz.
2010. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme! Csak a vérnyomásodat emeli meg ha annyira fel akar ébredni a gyerek zavarjuk el időben aludni!
2010. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én nekem más véleményem van. Ezeknek az energiaitaloknak nincs semmi hatásuk. Én amikor 12 éves voltam, néha vetem titokban, volt amikor lefekvés előtt ittam meg, és úgy aludtam mint a tej. Meg volt amikor kézilabda edzés előtt, akkor sem éreztem változást. Én mindig az íze miatt ittam, és semmi bajom nem lett tőle, persze nem literszámra ittam, maximum két hetente egyet. A kávéról meg annyit, hogy ezt egy kávégyártó cég vagy vállalat(vagy nem tudom micsoda) tulajdonosáól tudom, aki egyébként órákig tud beszélni a kávéról minden témában: a kóla sokkal sokkal ártalmasabb mint a kávé. A kávét azért isszák az emberek mert élénkít(egyeseket, engem pl nem) és ezért fújják fel annyira. Közben pedig tized annyira sem ártalmas a kávé, mint a kóla, más kérdés hogy a kólától sem lesz semmi baja a gyereknek ha nem iszik naponta 2litert belőle.


Összességében: az ég világon nem lesz tőle semmi baja hogy ha nem kétnaponta isza. Az meg, hogy felpörget, hülyeség. Legalábbis engem nem pörgetett, és egyik havert sem.

2010. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

19:33

Ha neked nincsen tőle bajod, az a te szuvenír dolgod.De nehogy már azt a tanácsot adjad, hogy csak igya nyugodtan?!Remélem a te gyereked nem kap olyan szívritmuszavart, hogy fibrilláljon fél óráig.

2010. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nincs gyerekem. Nekem semmi bajom tőle, tisztában vagyok vele hogy szubjektív, és másnak lehet tőle baja. ezért írtam hogy CSAK RITKÁN igya és akkor nem lesz baja, ami tényleg igaz is. Arról meg meg vagyok győződve, hogy az ilyen italoktól nem kezd el pörögni a gyerek, annyi idősen én sem kezdtem, és a környezetemben élők közül senki sem. Megkérdezhetem hogy ki tanított olvasni? Csak mert remélem a gyerekedet nem ő!
2010. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vegyél egy tutti juice nevű üdítő italt (cukormentes változat is van) töltsd ki egy poharba dugd el a dobozd és a gyereked azt fogja hinni, hogy hell
2022. dec. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!