Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Energia ital fogyasztása...

Energia ital fogyasztása ártalmas a babára?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
hát, én kerülném a helyedben. szerintem rosszabb, mint a kávé.
2008. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy tudom, hogy minden energiaital dobozára rá van írva, hogy terheseknek, szoptatós anyáknak nem ajánlott a fogyasztása, szóval tuti, hogy nem tesz jót, valószínűleg ártalmas a babára nézve!
2008. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
nagy a koffein tartalma így nem szabad fogyasztani. 1 doboz nem akarok hülyeséget mondani de minimum 5-6 kávéval azonos a koffein tartalma. tehát ha kávét nem ajánlott inni terhesség alatt, akkor energia italt TILOS
2008. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
A babavárás gyönyörű, de lemondásokkal is jár. Ami nem egészséges, azt terhesség alatt különösen kerülni ajánlott, ha jót szeretnél a babádnak. Az energiaitalról meg jót nem nagyon lehet elmondani. És erről lemondani talán nem is olyan nagy áldozat.
2008. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen ártalmas.A dobozon is feltüntetik.
2008. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Természetesen lemondok az italról!
2008. márc. 11. 07:22
 7/7 anonim válasza:
54%
nem baz**g majd jót tesz a babának....hagyd a fenébe.Azt olvastam hogy egy energiaital olyan mintha 10 normálpohár erős kávét innal állítólag de néha lehet inni de persze nem gyerekkel...
2011. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!