Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor látják be...

Szerintetek mikor látják be azt, hogy csak és kizárólag a marihuána legalizációjával állítható meg a herbál és a "biófüvek" további elterjedése?

Figyelt kérdés

"A marihuánára kivetett adó évi több száz milliárd forint bevételt is eredményezhet. A turizmus fellendülne Magyarországon, ezzel is növelve a magyar gazdaságot, emellett több ezer új munkahely jöhetne létre. A legális marihuána fogyasztás jelentős mértékben visszaszorítaná a nehéz drogok fogyasztását, felszámolná az illegális drogkereskedelmet. Magyarországon a fogyasztók így is be tudják szerezni a marihuánát, de a legalizálás után legalább csak olyan termékeket fogyaszthatnának, melyek megfelelnek a szigorú törvényeknek."

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek Magyarország befogja látni, illetve ha igen, mikor hogy először dekriminalizáció, majd legalizáció szükséges?

Melyik politikai párt legalizálna? Azt tudjuk, hogy a 4K! próbálkozik, és azt is hogy a drága jelenlegi kormány csak az alkoholfogyasztást nyomatja.

A hülye hozzászólások, illetve aki halálos drogként kezeli a füvet- mellőzön! Köszönöm:)



2015. jún. 17. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj már ide okoska, még ha legalizálnák is, és mondjuk kettőfélért árulnák legális boltokba, (és akkor feltételezzük hogy az állam nem b*assza föl az árát) a csöves drogos remegők akkor is az 500Ft-os patkánymérges herbált fogják venni, mert jobban megéri nekik.
2015. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Itt legalizáció?

Kb 50 év múlva talán.

Nagyjából annyira van a magyar taársadalom egy Hollandiától vagy az Egyesült államoktól gondolkodásban.

Szóval ne reménykedj,nem biztos,hogy megéred.

2015. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, ahogy a második. Az iszonyú konzervatív írek népszavazáson (!) megszavazták a melegházasságot, ennyire haladnak, mi meg Trianonon se vagyunk képesek túllépni. El lehet gondolkodni.
2015. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az első kommentelőnek üzenném, hogy a feketepiaci ára kettő fél, államilag lényegesebben olcsóbb lenne (egy terv szerint max 1200ft) , mivel a kender előállítása nagyon olcsó, haszonnövény.
2015. jún. 17. 22:49
 5/12 anonim ***** válasza:

"államilag lényegesebben olcsóbb lenne (egy terv szerint max 1200ft)"


Ezt ki tervezte így meg? Valami Negyedik Köztársaság vagy hozzájuk hasonló komolytalan kis gittegylet?

2015. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ha tudnám, hogy hol olvastam elküldeném neked a cikket/linket. (lehet a 4K! programjában volt, kb egy éve olvashattam) de biztos nem 2500ft ért árulnák grammját.. de ha igen, én akkor is megvenném, mert akkor az .0 lenne és ellenőrzött minőség. pacsi ;)
2015. jún. 17. 23:01
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

"de biztos nem 2500ft ért árulnák grammját"


Mert a 4k azt mondta? Egy ilyen nevetséges kis gyerekbanda, akiknek soha nem lesz befolyásuk erre az országra?

2015. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem állok le vitázni, mert nem látom értelmét! mondtam, hogy nem tudom hol olvastam, nem biztos hogy a 4K! írta
2015. jún. 18. 01:03
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem ilyen ecceru ám ! Te ezt így szépen levezetted , hogy milyen jó lenne ha... A megoldás nem a fu legalizációja lenne, hanem ha ezeket a szereket is betiltanák, és vadásznák az ilyen netes oldalakat. És nagyobb buntetést szabnának ki az ilyenekre. Nehogy azt higgyétek hogy a drogozos turisták látványa olyan jó. Hollandiában is egyre jobban szigorítják a marihuana fogyasztás torvényeit. Ja és nem lennének más drogok? úgyan már el ne hidd. Aki járt már amszerdamban az tudja hogy minden sarkon kínálják, minden fajtáját a kábítoszéreknek. És maga a város szép is lehetne akár, de az igénytelen akárhova vizelo, fetrengo , okádó, stb emberek miatt nem egy olyan hely ahol szívesen élnék, vagy ahol surun járnék. Már más nem is hiányozna magyarországnak mint hogy legalizálják a fuvet. Szerinted milyen embereket vonzana be? Szerintem gondold át egy kicsit jobban és rá josz hogy ez nem megoldás.
2015. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nyugi tudják,de a népességcsökkentő program része,hogy néhányan belehalnak.
2015. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!