Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A bio (herbal) fu a veszelyese...

A bio (herbal) fu a veszelyesebb, vagy a szintetikusok/porok?! (Speed, kokain, LSD, . )

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 08:04
1 2
 1/16 909 ***** válasza:
86%

herbál meg bio a ló*fa*sz! Amúgy a porok általában veszélyesebbek, de a herbált meg egyre több anyaggal vonják be vagyis sok esetben ez 100-szor veszélyesebb, és kiszámíthatatlanabb mint a többi amit írtál. Ne legyél hülye, szívj mariskát :D Én sok ideig herbáloztam és voltak nagyon rossz élményeim! Mostmár csak ritkán szívok igazi növényi füvet(mariskát) de ezt is leteszem majd úgy mint a dohányt is fogom! Mást a füvön kívül soha nem próbáltam de nem is baj az. Inkább ne is használd egyiket se az a legjobb!

Béke ;) !

2014. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Ezek mind veszélyesek. Ne próbáld! Szívj rendes spanglit, ha már.....
2014. okt. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Veszélyes az össze szar.. A "biofű" is szintetikus egyébként, mert ilyen szarban áztatják és Te meg azt szívod el. Ha mindenképpen beakarsz állni, csak és kizárólag a Kendert szívd semmi mást, főleg az ilyen szintetikus szarokat ne.. Egyébként a "biofűtől" meg is lehet vakulni.
2014. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Én hülye barom voltam, találtam egy cigit, ez a herba g*ci volt benne, elszívtam, szivem 200-al vert kb. szédültem, hullámzott minden, generizált szorongást+agorafobiát váltott ki, ki is derült melyik gyökér volt, aki elhagyta, szépen szájbarugdostam 1x-2x, ne szívd ezt a retket
2014. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A herbál, ez egy szintetikus kannabinoid, főleg Kínából hozzák, megszámlálhatatlan változata van, igazából senki sem tudja éppen melyiket szívja és milyen hatással van a fogyasztóra, konkrétan zsákbamacska

A kokain és az lsd pedig nem szintetikus, a kokaint a koka cserje leveleiből vonják ki, az lsd-t pedig lizergsavból szintetizálják amit egy penészgombából vonnak ki (félszintetikus)

Ezek közül amúgy az lsd a legveszélytelenebb, lehetetlen túladagolni és függőséget sem alakít ki

2014. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
En is minden nap biozok, de ha azt nem akkor inkabb hasist, a rendes maristol be se szivok. 17/L
2014. okt. 9. 21:25
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja es amugy az LSD nagyon nem veszelytelen, haverom rajta maradt, csikokat lat a fenyek utan meg nappal, es lassu beszed... Szval...
2014. okt. 9. 21:27
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem minél hamarabb hagyd abba annak a szarnak a szedését, de a hasist meg mariskát sem jó túlzásba vinni..

Havonta egy kétszer még nem árt meg senkinek, de minden nap tolni valami retket ilyen fiatalon...

2014. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


En is minden nap biozok, de ha azt nem akkor inkabb hasist, a rendes maristol be se szivok. 17/L"


esetleg hol herbál honol, ott a marihónalja nem elég szagos és kábító! minek adjanak el pont neked drága szőrös pamacsot, minimális haszonnal, ha rá is szoktathatnak a bio-ra! :) ez hívják biznisz "fiacskám"!

2014. okt. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 cli_hlt ***** válasza:
Igen, LSD-nél, meg általában pszichedellikumoknál van ilyen, HPPD-nek hívják. Ritka, de előfordul. Az ismerősöd forduljon orvoshoz, lehet rajta segíteni.
2014. okt. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!