Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Viz érzése a fülben, mit tegyek?

Viz érzése a fülben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap este hajatmostam, és azóta olyan érzésem van, mintha viz lenne a fülemben... nagyon kellemetlen, és nagyon zavaró is, de csak a jobb fülemmel van ez... mit tegyek? Próbáltam kimosni, próbáltam fültisztitó pálciákkal megoldani, de egyik se jött be...

ötlet?:c



2015. jún. 22. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Vizet nem kimosni kellett volna és fülpiszkáló sem jó megoldás, ilyenkor fel lábon kell ugrálni és a fejed arra az oldalra hajtani lefelé, amelyik elduuglt, így kifolyik a víz, vagy este azon az oldalon feküdni, most már lehet, hogy csak a fülészeten tudnak segíteni. Ha esetleg fülzsír dugaszolta el a víz miatt a füled, akkor a fülpiszkálóval még feljebb nyomtad, ezt már csak az orvos tudja kimosni.
2015. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A fülpiszkáló hazsnálata után elég sok zsirt kiszedett a fülemből, szóval kétlem hogy attól lenne... szerintem beszorult oda a viz..>> nem baj, még reménykedem hátha este ha azon az oldalon alszom, kijön..>>
2015. jún. 22. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!