Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem növök?

Miért nem növök?

Figyelt kérdés

15 és fél éves fiú vagyok. 168 cm

Egy 2010 év végi vizsgálaton 166 cm-nek mértek.

A kortársaim,(kikkel ezekben az időkben egy magasságban voltam)már 180 cm fölött vannak.

Mi lehet az oka hogy nem növök?

A szüleim szerint az évek óta tartó depresszió/stressz miatt nem növök

Mégis mi igaz ebből?


2015. jún. 28. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:

semmit

Genetika vannak kis termetű férfiak

2015. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

ez hülyeség, hogy sztressz és depreszió miat, azért vagy alacsony mert ilyennek születtél! van aki fiatalon nagyon magas,és van olyan, aki idősen is alacsony! ez genetikától is függ! DE ettől még lehet, hogy fogsz nőni, nincs kizárva!

remélem tudtam segítei! :)

és fel a fejjel ;)

2015. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akik később kezdenek el jobban nőni. 20 éves korodig még nőhetsz! :)
2015. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még van esélyed nőni, de lehet hogy egyszerűen ilyen a genetikád. az én környékemen amúgy kb minden fiú alacsonyabb nálam, talán három-négy kivételével. (180 cm vagyok)
2015. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem növök még.Felnőtt koromig egy +10cm-rel már elégedett lennék.De sajnos elhízott vagyok 90 kg fölött van a súlyom,esetleg ez is közrejátszhat?
2015. jún. 28. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
nem de 90 kg 168 cm-hez az rengeteg :OO főleg fiatalkorban rengeteg egészségügyi problémád lehet belőle
2015. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Viszont egy hónapja elkezdtem konditerembe járni,heti 4 alkalommal 1 órát ellipszis trénerezek és 1 órát súlyzózom.És diézom is!
2015. jún. 28. 17:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Egykori önmagam. 😀 Kár, hogy nem lehet kérdéseket törölni. Sebaj, legalább nem feledem, honnan indultam. 10 centit nőttem azóta egyébként.
2021. máj. 20. 05:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!