Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya striák ellen...

Nagyon csúnya striák ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kicsiként eléggé vékony voltam és most 2-3 év alatt hirtelen sokat nőttem emellett sok kilót is szedtem fel(Nem mondanám hogy kövér vagyok csak régen tényleg nagyon vèkony voltam).Azt hiszem ettől van hogy a bőröm "szétszakadt" és tavaly nyáron a combomon meg a derekamom striák jelentek meg.Nem lett volna vészes de ezalatt az egy év alatt a combon meg a csípőm szélesett és eléggé durván néznek most ki tele van striákkal és a derekamon eléggé csúnyán látszik ahogy szétszakadt a bőr...Ha rövidgatyában vagyok vannak akik megjegyzik hogy úristen mi történ a lábammal és így már fürdőruhát ésbszégyellek felvenni mert tényleg nem szép látvány.Tegnap meg a hátamon is megjelent pár stria és nem tudom hogy ez meddig fog folytatódni de tenni szeretnék ellene.Azt tudom hogy a hirtelen hízástól vagy fogyástól van de nem hiszem hogy tovább híznék vagy fogynék, de gondoltam elkezdek sportolni ha ez segít.Esetleg tud rá valaki valamilyen gyógymódot? Kenőcs vagy valami ami használna.

16/l



2015. jún. 30. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem gyógyszertől lettek stiráim (medrol),elmúlni nem fognak,majd idővel el fognak halványodni. Mindenképpen kend,vannak kifejezetten striára való krémek például az Avontól,de bármilyen testápoló is jót tesz a bőrödnek. Kenegesd mindennap.

2015. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszi:) utánanézek majd a krémeknek bár sokfelől hallottam hogy nem igazán használnak de egy próbát megér:D
2015. júl. 1. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!