Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székrekedésre milyen "házi...

Székrekedésre milyen "házi praktika" van?

Figyelt kérdés

Reggel arra kelek hogy azonnal vécére kell mennem mert fáj a hasam illetve rámjön az inger. De aztán semmi vagy nagyon kicsi. De csak reggel mikor felkelek, napközben minden rendben

Milyen házi praktikák vannak? Este mit ne egyek? Ha 2-3 nap múlva nem javul elmegyek orvoshoz csak ő felír mindig vagy 5 féle gyógyszert

14/L

Bocsánat ha valahol "intimebben" írtam le csak máshogy nem tudom elmagyarázni


2015. júl. 1. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint ez már nem először fordul elő, akkor alapvetően az étkezéseddel van valami gond.

Sok folyadékot kell inni-nem kólát.

Sok rostosat kell enni, zöldséget, gyümölcsöt, húst. Kevesebb kekszet, kenyeret, tésztát.

Ami pedig sos segíthet az a lekvár, olaj, kakaó, őszibarack, sárgabarack, kovászos uborka.

2015. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Pár napja kezdődött csak

Akkor a kóláról lemondok. A gyümölcslé jó helyette?

Na a kenyér az a dolog ami kedvenc és a kakaó is de allergiás vagyok a mogyoróra :(

A lekvár jó ötlet :) Illetve a barack és az uborka

2015. júl. 1. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyümi lé jo lesz. Meg ahogy irták már,uborka,gyümölcsoök.
2015. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!