Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már több, mint...

Mit csináljak? Már több, mint egy hete éjszakánként bepisilek. Vegyek fel pelenkát?

Figyelt kérdés
Elég feszített tempóban dolgoztam mostanában, sokszor volt, hogy éjszakánként is. Ma vettem felnőtt pelenkát, mert elegem van az ágynemű mosásból. Most pont nincs barátnőm, így talán nem gáz, ha éjjelente pelenkában alszom. Valaki volt már ilyen helyzetben? 26f

2015. júl. 4. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Dilidoki,de sürgősen! Ja és gumilepedő!
2015. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A gumilepedő nem elég... mindenképp pelenka kell. Várok még pár hetet, ha nem javul, akkor elmegyek az orvoshoz. Felvettem a pelust, barátkozok vele, nem is vészes.
2015. júl. 4. 19:02
 3/7 szamo77db ***** válasza:
Néha pihenned is kellene! Mikor aludtál egy jót utoljára?
2015. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy pihennem kellene, de mindig van valami. Pihenni fogok, és amíg el nem múlik, addig pelenkát használok. Aludtam délután egy kicsit és máris tele van a pelus... Kiveszek pár nap szabit, aztán kiderül.
2015. júl. 4. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csan pelenkafetises :)
2015. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szégyenled akkor hordjál pelenkát, de ne szokjál hozzá.
2015. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg lehet szokni. Én mondjuk lány vagyok és akkor kell pelenka, amikor menstruálok, mert extrém erősen vérzek és 14 napig. Már 17 éve így élek.....


29 N

2015. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!