Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 16 éves leszek egy ideje...

Nagynoemi 97 kérdése:

16 éves leszek egy ideje éjszakánként bepisilek! Orvos szervi problémát nem talált jelenleg pszichológushoz kell járnom! Hasonló problémája van valakinek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy lelki oka van. Családi probléma vagy gond az iskolába egy tanár vagy osztály társ aki miatt rosszul érzed magad. Nincsenek rémálmaid vagy nem vagy feszültebb ingerlékenyebb? Esetleg egy pszihologus segíthetne.
2013. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előszöris, milyen orvos látott, és milyen vizsgálatot csináltak? Egy 16 éves pszichológiai okból (szerintem) már nem pisil be.
2013. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Este lefekvés előtt mennyivel iszol még? Mennyit iszol egész nap? Esetleg egy pár hónapos gátizomtorna segíthetne. Ha nő vagy vegyél Gésa golyót. [link] Azt a hüvelybe kell tenni, különböző súlyúak vannak, ezzel is erősítheted magad.

Érdemes a pszichológus mellett a vizeletkiváltásért felelős hormonjaidat is ellenőriztetni!

A vizeleted amúgy milyen? Van különösebb szaga? Ragad a combod, mikor felébredsz? Reggelre teljesen kiüríted a hólyagodat, vagy csak kicsit engedsz el?

Jobbulást!

2013. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos lehetséges, nálam "önmagától" megszűnt. Családi problémák voltak a háttérben, semmi genetikai vagy szervi probléma. Gyógyszert sem szedtem, este nem ittam, alvás előtt még pisiltem stb. mégis bepisiltem. Aztán elmúlt.
2013. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!