Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés nyugtató hatása...

Milyen érzés nyugtató hatása alatt lenni?

Figyelt kérdés
Sosem szedtem nyugtatót, de nem szeretnék pánikrohamot kapni a fogászaton ezért íratok fel a háziorvossal. Szeretném tudni, hogy mennyire nyugtat le egy Xanax a megfelelő adag esetén és milyen érzés. Számomra most hihetetlen, hogy nem lesz halálfélelmem a kezelés alatt és nyugisan végigülöm anélkül, hogy a szívem a homlokomon ki ne ugrana....
2015. júl. 6. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
álmos érzés
2015. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha fogászati kezelésben lesz részed (injekció stb) biztos hogy vehetszbe eelőtte nyugtatót???
2015. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utánanéztem az interneten és egy fogászati weboldalon volt egy kérdés. Ott kifejezetten Xanax-ra és mondták, hogy nincs akadálya. Természetesen ennek ellenére én jelezni fogom, hogy vettem be.
2015. júl. 6. 12:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak álmosít???
2015. júl. 6. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem elálmosított, és aludtam tőle pár órát.
2015. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

lehet előtte bevenni, viszont max 0.25 mgot vegyél be, és soha többet.

mert nagyon hamar rá lehet szokni

2015. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, de még mindig nem tudom milyen érzés. Bódult, "nem számít érzés", azt sem tudom hol vagyok, épp hogy érezhető nyugodtság....vagy annyira beszedál, hogy fel sem megy a pulzusom.
2015. júl. 6. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!