Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány véradás után leszek...

Hány véradás után leszek kitüntetve?

Figyelt kérdés
Pár helyen olvastam, hogy "kitüntetett véradó". És kíváncsi vagyok, hogy hogyan is megy ez a kitüntetés, ha egyáltalán még van ilyen.
2010. márc. 3. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 15 alkalom után, de azt nem tudom, hogy mivel jár.
2010. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már voltam kb 25X, eddig csak virslivel, csokival, teával tüntettek ki. Régebben voltak jelvények és 50edikre volt ezüst emlékérme (ilyet láttam a pécsi vásárban egy régiségenél). Szerintem ezek a kitüntetések a szocilizmussal együtt már csak a múlt emlékei.
2010. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, így remélem nem fogok nagyon idióta kérdést feltenni holnapután. A 25 alkalom már nagyon szép teljesítmény, gratulálok! Nekem ez lesz csak a 4., de mentségemre szolgáljon, hogy csak pár hónapja múltam 19.
2010. márc. 3. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Én is mennék vért adni (kitüntetés nélkül is), de soha semelyik ismerősöm nem akar velem jönni, egyedül meg nem akarok elmenni, parázom kicsit és így nem lenne kivel dumálni közben. :S
2010. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is túl vagyok a 20. véradáson... de a kitüntetés valóban már csak a múlté.
2010. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!