Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, Ha napok óta...

Mit tegyek, Ha napok óta nincs székletem?

Figyelt kérdés
Pár Napja Nincs székletem de ha mégis akkor nagyon kevés s vékonykás. Nem véres, nem fáj csak fura. Lehet h az az oka hogy egész nap a szobában ülök s nem eszek s iszok eleget? Alapban vékony is vagyok. Mi lehet a gond? Pls csak értelmes válaszokat.

2015. júl. 8. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:

hát egyél és igyál sok vizet!!!!!!!!!!!! ki fogsz száradni aztán nézegetsz!

azonnal egyél! ha nem tudsz, mert én pl a melegtől nem nagyon tudok mert nincs étvágyam akkor próbálj meg gyümölcsöt vagy salátát

2015. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"egész nap a szobában ülök s nem eszek s iszok eleget" Diagnozis helyes, nyelvtan bukás.
2015. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

'"egész nap a szobában ülök s nem eszek s iszok eleget"


A levegőből nem lesz széklet...

2015. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Reggel éhgyomorra: citromos forralt víz vagy útifű maghéj egy kanállal vízben elkeverve és rögtön meginni.


Szilvalé plusz sok víz. Nem kívánod a vizet amúgy? Én mióta beköszöntött a kánikula, vedelek.

2015. júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyél normálisa, naponta legalább háromszor, délben főtt ételt délután gyümölcsöt, igyál sok folyadékot és mozogj naponta 1-2 órát.
2015. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

simán lehet attól, hogy nem iszol, vagy hogy nem eszel eleget. de még a mozgásszegény életmódtol is.

napi 1,5 liter folyadék alap mindenkinek! (főleg ilyen meleg időben)

az evés más tészta, elég meleg van, nem annyira kívánja a kaját az ember - főleg aki nem is mozog :)

ilyenkor inkább gyümölcsöt kellene enni, az biztosanö jól esne.


én azt javaslom, holnap kerekedj fel, sétálj el valami zöldségeshez, és vegyél fél kiló szilvát (kábé 150-200 ft fél kikó most) és eszegesd meg, meg vegyél 50-80 ft-ért egy mentesvizet, 1,5 litereset, és figyelj arra, hogy reggeltől estig az fogyjon el. (ha megittad, töltsd utána csapvízzel, és még iszogass)

biztosan lesz produktum :)


elvileg az az egészséges, ha van valamennyi széklet legalább minden nap, de kétnaponta feltétlen. ha "bogyózol" már orvosilag akkor is jó vagy :)


egyél, ne rontsd el az anyagcserédet, mert az szívás és hízás... :)

2015. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat. Most már jobb.
2015. júl. 9. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!