Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki szeborreás fejbőr és...

Aki szeborreás fejbőr és hajhullás+akne miatt ment hajgyógyászhoz, mennyit fizetett és hatásos volt a kezelés? Mennyi idő alatt szűnt meg a panasz?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem ez a problémám, és nem segített a hajgyógyász. inkább endokrinológiai vizsgálatot javasolnék, ahol a panaszok tényleges belső okát keresik. nálam emésztési/hormonális gondok okozzák. remélem rendbejössz :)
2015. júl. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első vagyok megint. kifelejtettem: hajgyógyásznál első vizsgálatért 5000 ft-ot fizettem (10% kedvezménnyel, mert diák vagyok). 3 kezelésem volt ezután, 5000 kezelésenként, aztán ingyenes kontroll, ahol minimum huszonvalahányezres termékcsomagot javasolt (amiből még így is hiányzott valami, amit nekem szánt). Nem kértem belőle.
2015. júl. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!