Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Mit tudok tenni...

Mitől lehet? Mit tudok tenni ellne? Normál súlyom van, de a hasamra sokat híztam, a torna sem segít, nem eszek sokat se. Hogy tudnám a felesleget ledolgozni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt alma típusú elhízásnak nevezik (vagy másképpen centralis obesitasnak).

egy módon tudsz ellene tenni: hasizomgyakorlatokkal.

sajnos, az almák a has környékére rakódó zsír miatt hajlamosabbak pl. a cukorbetegségre. ha a szívedre teszed a kezed, és úgy modnod, hogy nem eszel sokat, és mégis elhíztál, inkább keresd fel a háziorvost. (nálam így derült ki a cukorbetegség.)

egyébként naponta sokszor kell keveset enni - én így fogytam le végül az "almámat".

2010. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz, nálam ez a PCO jele volt-hasra hízás
2010. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
168 cm vagyok és 60 kg,szóval szerintem ideális a súlyom,de az egész család apu révén hasra hízik,egyébként nagyon sokat iszok és pisilok is,lehet cukor.Naponta 2 szer csinálom a felüléseket is(kb.200-300)megszakításokkal de az sem használ.Nagyon köszönöm a válaszokat
2010. márc. 4. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!