Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Levágattam a hajam még március...

Domcsii666 kérdése:

Levágattam a hajam még márciusba és nekem a testemen az a legfontosabb. Nem direkt lett levágva mert mondtam hogy ameddig törik (a végére gondoltam). Szeretném ha hamarabb vissza nőne. Hogy érhetném el ezt?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetett valami szép a hajad, ha olyan sokat le kellett vágni egy sima frissítő vágásnál. Használj hajápoló olajokat és kerüld a vasalást, hajszárítást. Akkor nem fog annyira törni.
2015. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmilyen praktika nincs rá, ez csupán genetika. Ha lassan növő hajad van, akkor nem fog semmitől sem jobban nőni.

Max. vitaminnal, ilyen olyan hajápolóval rásegíthetsz, hogy mondjuk ne törjön annyira, egészségesebb legyen a hajad, de hidd el, hogy ez is csak a genetikán múlik.

2015. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmm.. Az az igazság hogy nekem nagyon sok a hajam és hullámos vagy milyen. És vasaltam, nagyon törött. De most is vasalom, csak nem annyiszor, meg teszek rá sprayt. Eddig ahogy látom segít. Mondjuk viszonylag gyorsan nő, de én nem bírok már várni.. Szeretem a hosszú hajat :D
2015. júl. 10. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!