Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tensoval comfort vérnyomásmérő...

Zoli67 kérdése:

Tensoval comfort vérnyomásmérő kimutatja a szívritmus zavart! Ez szerintetek mérvadóhiteles? Nekem napi 3 mérésből 2 biztos jelez szívritmus zavart.

Figyelt kérdés

#Tensoval
2015. júl. 13. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a dolog engem is érdekelne. Hogyan mutatja a szívritmuszavart? Kiírja?
2015. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megnyugtatobb megoldas lenne ilyen kerdessel egy kardiologushoz fordulni, egyreszrol biztosan okosabb valaszt kapnal, masfelol viszont egy orvosi rendeloben sokkal profibb berendezesek vannak a sziv vizsgalatara.


Ez pont nem az a tema amit kilehet, vagy ki kellene kerulni, hiszen ha baj tortenik, akkor az valoszinu mar nem lesz trefa dolog.


Ha idoben eszrevesznek valamit, akkor meg gyogyszeresen sokat tudnak tunningolni rajtad es egy kis eletmodvaltas is csodakat tehet ... de ha beut a baj es esetleg infarktusod lesz, azt mar visszaforditani nem lehet.


Tudod: cigi letesz, minimum heti 3x sport, koleszterinszegeny kajak es sok-sok zoldseg ... Aspirin proteckt napi 1x ... nem vicc!

2015. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát egy diagnózis felállításához azért kevés. De ha ilyen gyakorisággal mutatja, akkor el kell menni orvoshoz kivizsgáltatni.
2015. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól mutatta a vérnyomásmérő!Kivizsgáltak,SVES arrhytmia és mellé pitvari ritmus zavar!Percenként 4-5 extra ütés. Örököltem állítólag.Elektrofiziológiát csináltak/szíven a gócpontok égetése,ami okozza a zavart.Terméseztessen nem sikerült.Maradt minden a régi,gyógyszerek hatástalanok.
2016. okt. 19. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!