Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes ezzel orvoshoz menni?

Érdemes ezzel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Hetek óta néhanapján vérzik nagy wc után. Hiába használom a reparon kúpot semmit nem ér ráadásul napról napra több a vér. Az a baj kevés szabim van kiir erre az orvos? Mivel elköltöztem nemrég meg nem jelentkezem át a helyi dokihoz igy haza kellene mennem. Nem vagyok valami jól a közérzetem is rossz, szúr a szívem. Csak félek h eztva melóhelyen nem nézik el... nem szeretik a betegszabisokat :/
2015. júl. 14. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
feltétlen
2015. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Igen ezzel menj el orvoshoz.
2015. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Aranyérrel táppénzre? Nagyon komoly.


A hattyú halála helyett jelentkezz be proktológiai szakrendelésre!

2015. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
3-as nagyon jó lehetsz ha így tudod diagnosztizálni. Gratulálok! ;)
2015. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ez lehet végbélrepedés, polip és még sorohatnám!

Mielőbb menj el orvoshoz, vizsgáltasd ki.

2015. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Annyira innen is tudom, mint amennyire a háziorvosának menni fog felszerelés nélkül.

Nyilván meg kell állapítani a vérzés helyét és okát. És természetesen komolyabb baja is lehet, mondjuk végbélrák.

Ezért kellene szakrendelésre mennie, nem pedig csak "otthon rápihenni", mert azzal aztán kvára nem jut előbbre!

2015. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha volt már korábban aranbyered és orvos állapította meg, h az, akkor - amennyiben ugyanazok a tüneteid - nagy eséllyel most is aranyered van.


Végbéltáji vérzést sok más is okozhat. Pl. gyulladás, tumor is, ezért feltétlenül menj el orvoshoz!

2015. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!