Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folytonos köhögési inger,...

Folytonos köhögési inger, köhögés lehet asztma? (Többi lent)

Figyelt kérdés
1 éve folyton köhögési ingerem van, köhögök, és van hogy olyan szinten hogy alig kapok levegőt mert annyira kell köhögnöm, majdnem megfulladok. Van hogy éjszaka jön rám, van hogy hetekig nincs ilyen. Ezen kívül ha sokat futok akkor jobban előjön és fáj a tüdőm. Eddig nem gondoltam rá, egyik barátnőm ma mondta hogy lehet hogy asztma.. Szerintetek? Feleslegesen nem akarok orvoshoz menni ezzel.. Köszi szépen (ja és voltam tüdőszűrőn de nincs tüdőrákom - van aki ezzel ijesztgetett)

2015. júl. 15. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
"Feleslegesen nem akarok orvoshoz menni ezzel.. " Miért lenne felesleges? Van egy idült problémád, ha időben utánajársz, pontot lehet tenni rá. A barátnőd orvos? Mert ha nem, irány a háziorvos!
2015. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a bajom, a gégészek nem találtak semmit, most a tüdőgyógyász írt fel asztma gyógyszert, de csak 2-3hét múlva derül ki hogy az van-e.
2015. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!