Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális hogy lány létemre...

Normális hogy lány létemre ilyen szőrös vagyok?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogyha szőke akkor tök mindegy mert nem látszik. Pedig igen is látszik mivel nem rövid és pelyhes hanem mintha férfi lennék. undorodom magamtól a hasam a hátam a fenekem és a melleim is szőrösek arról ne is beszélve hogy nő a szakállam. a strandon a legszörnyűbb mikor vizes vagyok. úgy nézek ki mint valami ázott kutya. senkinek nem jön be már a korosztályomban mindenki szerint undorító. mivel minden hol ott van lehetetlen mindenhol szőrteleníteni a lézeres szőrtelenítésre meg nincs pénzem. hogyan fogadtassam el magammal? miért ilyen és mit tehetek ellene?
2015. júl. 19. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész nőgyógyászhoz.
2015. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szőrtelenítened kell. Ehhez annyi pénz kell, hogy veszel egy epilátort és borotvát, vagy amit akarsz. Mindenki szőrösödik, ebben nincs semmi furcsa. Ezt nem "elfogadni" kell, meg nem nyavalyogni miatta, hanem szükség szerinti időközönként szőrteleníteni.


Én a bikinivonalat és a hónaljamat borotválom, a lábamat és karomat epilálom, az arcomat pedig csipesszel csinálom, időnként pedig a kozmetikus megcsinálja gyantával a bajuszt/szakállat.


Nekem sötét a szőröm, ha nem foglalkoznék vele, még az ujjaimon is virítana.

2015. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, kitartás!

Ahol nagyon feltűnő pl has, ott probalj meg szorteleniteni, de mell v hat az nm fontos sztem.

A labadat azt mimdenkepp. Esetleg még a kezedet is.

De az arcodat ne, mert megerosodik!

2015. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

A hónaljat kihagytam. Azt is szerintem.

2015. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyet írni, mert sajnos sok lány küzd nagyfokú szőrösödéssel, de amit leírtál - főleg a szakáll - az szerintem már nem természetes. Menj el orvoshoz, mert lehet valami hormonprobléma is, jó lenne kivizsgáltatni.
2015. júl. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!