Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerelmi bánat ellen mit...

Szerelmi bánat ellen mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve..reménytelenül vagyok szerelmes..és nem tudom elfelejteni azt akit szeretek. Ő nem érez irántam semmit, vagyis nem tudom. Mert mindig kerül. Sokkal idősebb nálam, pontosan 8 évvel :( És annyira szeretem hogy leírni nem lehet.. :( Hogyan tudnám elfelejteni? Már úgy próbáltam, hogy mással..de nem ment..és nem akartam álltatni az illetőt. :( Valami más? Köszi a segítséget előre is.


16/L


2010. márc. 5. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A félév WOW előfizetés itt is bejöhet :P
2010. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*fél év
2010. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
alkohol csodákra képes.ha reménytelen a szerelem, akkor ideje lenne leülni és elgondolkozni a dolgokon.fiatal lehetsz az alapján, ahogy írsz.elöted az élet.lépj tovább.ismerkedj.bulizz..
2010. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ebben szenvedek! De Legalább te fiatal vagy!Élvezd az életet,mégha most nehéz is,az idő megoldja!37/nő
2010. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!