Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Problémát jelent ha valaki...

Hanga123 kérdése:

Problémát jelent ha valaki túl korán maszturbál vagy túl korán veszti el szüzességét?

Figyelt kérdés
Ha valaki 8 évesen maszturbál és elveszti szűz hártyáját az késöbb gond lesz? Pl hogy nem jön meg neki vagy valami ilyesmi hátránya van? Ja és tudom hogy a maszti és a szex által elvesztett szűz hártya között van külömbség. Normális válaszokat várok!

#maszturbálás #lány #szűzhártya #maszturbálás szűz
2015. júl. 20. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Tehát aki elveszti a szűzhártyáját az soha sem fog menstruálni? Kérlek mesélj még..

Semmi baja nem lesz, a szűzhártya egy "védőréteg" ami akkor válik feleslegessé, amikor elkezdődik az első menstruáció, addig minden szart benyalhat, mert nem védi semmi

2015. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De most akkor kell addig amíg valaki nem menstruál vagy mi? Igen értem sok a fertőzésveszély de akadály vagy nem a menstruációnak???????? Mert nekem még nem jött meg csak azért.....
2015. júl. 20. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok ember születik szűzhártya nélkül.

Te későn érő vagy, majd megjön később, lehet 2 hónap múlva, lehet 1 év múlva, ne legyél türelmetlen

2015. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nagy átlag 11-12 éves korában kezdi felfedezni a testét. Te egy kicsit korán kezdett. Van ilyen. Csak a szexet Lehetőleg ne kezd ilyen korán!
2015. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom de nem vagyok későn érő mert 12 vok. 1 éve fehérfolyás 2 éve szőrzet alúl és honaljban mell 1 éve nő.
2015. júl. 20. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Addig nem mondhatod magad hormonosan érettnek, amig meg nem jön, ezért mondják, hogy nagylány lettél.

Ilyenkor kezdődnek a hormonok dolgozni, ezután testileg-lelkileg kell rajta lenni a szexen :D

2015. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi???
2015. júl. 21. 09:01
 8/8 anonim válasza:

Én lassan 30 éves vagyok, kb. 7 voltam, amikor elkezdtem maszturbálni. Szerintem nem volt korai egyáltalán, rájöttem, hogy mi okoz nekem örömet. Persze nem úgy kell elképzelni, hogy állandóan csináltam, meg nem is dugtam fel magamnak semmit, csak tudtam mi a jó, ennyi!

Ja és 13 voltam amikor megjött.

2016. szept. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!