Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyetlen fajta papucs jó csak...

Egyetlen fajta papucs jó csak nekem, egy ideje nem gyártják. Lehet még valahol? Nagyon hálás lennék a segítségért. Többi lent.

Figyelt kérdés

Húsz éve hordom a képen látható papucsot. Sajnos annyira hozzászokott a lábam, hogy minden másikban fáj. Az egész napomat papucsban kell töltenem, cipőt nem tudok felvenni, csak nagyon rövid időre. Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni a beszerzésében. Van egy nagyon hasonló (Prima Protetika cégnél), de már más a talpkialakítása. Rendeltünk, próbáltam, sajnos az sem jó. Elnézést a lefényképezett erősen viseletes darabért.

Ahogy látható a képen, parafa talpbetétes, PVC talppal, bőr felsőrésszel.

Nagyon köszönöm előre is!!

[link]


2015. júl. 22. 10:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a megfogalmazásért, nem a képen látható darabot hordom húsz éve, hanem ezt a fajtát... :-)) Egyébiránt a székesfehérvári piacon vásároltuk mindig.
2015. júl. 22. 10:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló lehet a Berkemann papucshoz, azt kapni több helyen is, de én pl Pediartban veszek papucsot régóta, nekem az a legjobb.
2015. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!! Találtam egy Berkemann papucsot, ami nagyon hasonlít rá, meg is fogom rendelni. A Podiart-nál nem találtam egycsatosat - sajnos nekem csak az lenne jó - de biztos hogy kiváló minőségűek.

Szép napot kívánok!

2015. júl. 23. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!