Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen fokú égési sérülés lehet?

Milyen fokú égési sérülés lehet?

Figyelt kérdés
Szombaton hozzáért a térdem a sütőhöz és lett rajta egy barnás folt, és azon egy hólyag. Éjszaka forgolódás közben kilyukadt, bepanthennel kentem. Most pedig curiosa válasz. A seb duzzadt, nem váladékozik.szerintetek elmenjek vele orvoshoz? Idén mehetek ezzel egyáltalán napra ha már begyogyul a seb? Nagyon még fog maradni a helye? Előre is köszi
2015. júl. 22. 14:05
 1/4 A kérdező kommentje:
2015. júl. 22. 14:06
 2/4 Trafó1 ***** válasza:

Ez nem veszélyes , dokihoz nem kell menned.

Idén még fog látszani az biztos, én is így jártam egy hónapja de még mindig piros a helye.

Ha begyógyult napra mehetsz napra vagy fürödni, addig csak arra vigyázz, hogy ne fertőződjön valamitől el.

2015. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Neked is hólyagos volt? A naptól nem ég bele jobban a heg nyoma?
2015. júl. 22. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel hólyagos volt, másodfokú, de nem tűnik veszélyesnek a seb. Tapaszt tegyél rá, hogy ne fertőződjön el, pár nap alatt rendbe fog jönni. A helye idén még látszani fog, nekem volt ami 1 évig látszott, azután eltűnt.
2015. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!