Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 2. fokú égési sérülés után...

2. fokú égési sérülés után testnevelés óra?!

Figyelt kérdés
2. fokú, hólyagos égés alkaron kb. 2x4 cms területen... indokolt a testnevelés alóli felmentés? Ha igen okot és idő tartamot is írjatok légyszíves. Ui.: orvos nem látta, csak orvos ismerős interneten keresztül, ezért kérdezem.

2014. okt. 27. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmész orvoshoz és ő megmondja...
2014. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, csak ha nem indokolt a tesi alóli felmentés nem szeretnék kioktatást kapni, hogy miért nem mentem orvoshoz vele.. ;)
2014. okt. 27. 22:24
 3/3 anonim válasza:
Én biztos elmennék orvoshoz, ha tartok tőle... Ha már alapból felmerül bennem a kérdés... Én focizok, de a keményebbik részén az országnak, állandóan van valami sérülésem, hol komolyabb, hol pitibb. Van, hogy az edző zavar, visz már el az orvoshoz, de tudom, hogy csak zúzódás túlélem, mehetünk tovább, de van olyan, mikor épp nem is fáj, de csúnyán néz ki, nincs mese, menni kell a dokihoz. Mellesleg,ha nem vagy rászorulva a testmozgásra, akkor menj csak el és írasd ki magad vagy egy hónapra. Én tuti ezt tenném! :D
2014. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!