Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aggódnom kell a fejméretem miatt?

Aggódnom kell a fejméretem miatt?

Figyelt kérdés
Eddig ez a téma nem foglalkoztatott, de nemrég a hajvágás után tükörbe néztem és végleg tudatosult bennem, hogy hihetetlen kicsi fejem van férfi létemre. Megmérve: 55,5-56 centi körül van a körméret, ráadásul nem is vagyok magas (173) ennek ellenére is nagyon szembetűnő. Ha ez rendellenes, 19 évesen még tehetek érte valamit? Butának nem érzem magamat, meg szerintem nem is vagyok az (egyetemista vagyok). A hossza pedig olyan 24-24,5 centi. Légyszíves ti is mérjétek meg, hogy legyen viszonyítási alapom (természetesen csak férfiak).

2015. júl. 27. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
ha eddig nem tünt fel nem kicsi...
2015. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és szerinted ha kicsi, akkor felfújják neked?
2015. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy idióta válaszokat kapok. :D

Olyanokra vagyok kíváncsi, hogy mi az átlagos fejméret ennyi idősen, nőhet-e még, illetve hogy tisztán genetika határozza meg vagy valami probléma állhat a háttérben esetleg. Nem véletlen, hogy a végén írtam, hogy kommentben írjátok le a paramétereiteket.

-> Ja és pontosítok: 56,5 cm a kerület.

2015. júl. 29. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!