Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Játék közben gyors, szapora...

Worden kérdése:

Játék közben gyors, szapora szív verés?

Figyelt kérdés

Tegyük fel , leölök játszani a (Leauge of legends)el

amint egy nagy párbaj kezdődik , hogy vagy én nyerek vagy én halok meg akkor azon kapom magam ,hogy annyira bele élem magam (szerintem) hogy a fülembe hallom már a szívdobogásomat. Bocsánat , hogy ezt a példát hozom fel , de ma például ezen kaptam magam , de ez más játékoknál is elő fordul , szerintetek ez normális ?

Egészségesen élek és ezáltal foglalkoztat ,hogy ez mennyire káros. Vagy hagyjam figyelmen kívül ?

Esetleg hagyjam abba a játékokat ?

Válaszokat előre is köszönöm ! 17F



2015. júl. 27. 11:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Szívverés *
2015. júl. 27. 11:48
 2/3 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs esetleg túlságosan nagy jelentőséget tulajdonitasz anyerésnek. probálj higgadt lenni, akkor sincs semmi ha nem nyersz
2015. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 WarriorKat válasza:

Aha próbálj higgadt lenni ha a silver>gold promódban egyetlen meccsen múlik minden és valószínű az éppen meglévő teamfighton múlik a meccs kimenetele.


Én is éreztem már párszor, de én nem is TUDOK teljesen egészéges lenni mert maradandó betegségem van, szóval nemtudom ez normális-e. Valószínűleg igen. Azért szerintem ha az egyik meccsen ilyet érzel, a végén tarts egy fél óra szünetet a biztonság kedvéért.


Egyébként a meccset megnyertük ha valakit érdekel ^^

2015. aug. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!