Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy próbáljam elfogadni magam?

Hogy próbáljam elfogadni magam?

Figyelt kérdés
Azzal a problemaval fordulok hozzatok,hogy nem tudom onmagamat elfogadni,annak ellenere hogy vannak barataim es egy szereto csaladom. Amiota az eszemet tudom sosem tudtam magamra mondani azt hogy szep vagyok,max ha hulyultem, de igazabol sosem tudtam elfogadni azt ahogy kinezek! Par napja mertuk a kigyo patikaban a sulyomat,magassagomat,stb. 158 cm 42,3 kg 12 eves lany vagyok es az allt rajta hogy a normalis testsuly 49-60kg-ig lenne. A papiron szintisztan all hogy nem vagyok elhizott, a barataim is meg a csaladom is szokta mondani hogy nem vagyok dagi! A hasamon ha leulok van harom hurka, a belso combomon egy kicsit nagyobb lyuk van (thigh gap) ha osszeteszem a labfejem akkor is de felol kicsit osszeer majdnem. Foleg a hasammal van problemam! Nagyon szegyenlem is hogy hurkas, Ezert meg nehezebb lesz magamat majd elfogadnom! A tobbieknek nagyon minimalis hurkajuk van az osztalyomban. Ahogy latom oket, vagy a noveremet egyszoval a korulottem levoket meg a maradek onbizalmam is elszall. Tippek hogy hogy tudnam elfogadni magam es ne legyen onkritikam?:( 12/L

2015. júl. 28. 18:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem kerdezni hogy kb. Mennyit kene fogynom?:o
2015. júl. 28. 18:08
 2/4 anonim ***** válasza:

kezdj el sportolni, az mindenképpen egészséges. ússzál, stb. egyrészt mentálisan segít, mert nem fogsz hülyeségekből problémát gyártani magadnak, másrészt pedig izmosabb leszel.

egyébként 158 cm-hez szerintem elfogadható a súlyod, nem vagy kórosan sovány, főleg 12 évesen. fogyni semmiképp sem szabad, és szerintem kezdj el pl. másokkal törődni, akkor nem lesz túl sok időd a komplexusaidat tovább táplálni. foglalkozz értelmes dolgokkal, éld az életed.

2015. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, valoszinu hogy amikor lesz suli akkor gyogyuszasra fogok jarni:)
2015. júl. 28. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bolondkám, mindenkinek van hurkája a hasán, nézd csak meg az osztálytársaidat például akkor, amikor előrehajolnak...
2015. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!