Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasmenés az ágyban, a barátom...

Hasmenés az ágyban, a barátom mellett?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó kategóriába írom-e. Két napja a barátommal vettünk Salsa szószt 2 üveggel. Az egyiket én ettem meg egyedül. Aznap este Nála aludtam, de nagyon fájt a hasam. Éjjel arra ébredtem, hogy éppen "odapiszkítok" az ágyra, a barátom mellé. Még sosem történt velem ilyesmi, hogy nem éreztem meg álmomban, hogy menni készül a hasam. Elég nagy adag jött ki belőlem, mire észbekaptam, és kirohanhattam a mosdóba. A barátomat azonban nem volt időm felkelteni érthető módon, így álmában belefordult a kakiba. Azóta nem szól hozzám. Se este nem kommunikált már velem, se nem nyugtatott meg, hogy ilyen néha előfordul. Nem akarom őt emiatt elveszíteni, hiszen nem tehetek róla. Létezhet, hogy valaha még nőként fog rám tekinteni?

Köszönöm a válaszokat.

21L


2010. márc. 6. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura barátod van! Emberek vagyunk, emberekkel történik meg minden ilyen dolog. Én képzeld nő létemre nem egyszer végighánytam a folyosót a párom szemeláttára, mert elkaptam valami vírust, és rohantam közben a wc-re mert hasmenős is lettem. Ha ezt ő bunkóságnak veszi tőled, akkor ő a bunkó!
2010. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem üljetek le beszélgetni és mond el neki, ezeket amiket leírtál ide, hiszen erről tényleg nem te tehetsz.

Viszont ha ezt ő nem érti meg, akkor szerintem meg sem érdemel téged! De szerintem meg fogja érteni:) Csak kicsit neki is rosszul eshetett...Neked se lenne túl kellemes gondolom, de szerintem meg fogja érteni:)

2010. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

KAMUKÉRDÉS!!!


Ilyen nincs

2010. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom én jót röhögtem xD Bocsi ha igaz a kérdés, csak vicces volt.

Amúgy ha ez igaz akkor tényleg nem valami megértő a barátod. Bár ha belegondolok én meglennék szeppenve, hagyj neki időt. Ha tényleg nem kamu:D

2010. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu, bár az lenne. Biztos volt már veletek is olyan, hogy "elemi erővel" tört ki belőletek a fekália vagy betegség, vagy gyomorrontás hatására. Szerencsére nekem az utóbbi. Tényleg nem megértő, de szeretem. A fiúk nagy része azonban sajnos azt hiszi, hogy a nők nem kakilnak büdit, nem pukiznak és nem büfiznek...valószínűleg most ebben a "hitében" rendítettem meg, hogy egy nő mindig finom illatú, és tiszta... hát most felébredt:s
2010. márc. 6. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki mi történt. Ha éppelméjű nem feltételezik hogy szándékosan wc-tél be, végülis ki "fosnál" le szándékosan a párját:) Kellemetlen lehetett utánna hogy felkelt és kakis dehát van ilyen. Velem volt már olyan hogy vásárlás után ahogy hazaértem a férjemmel , már nem értem el a wc-ig. Sőt segitett ahol tudott, a ruhát bedobta a kádba, és egy rossz szót sem szólt, még csak nem is tréfált vele. Biztos volt már mással is hogy fékezóernyővel ült le a wc-re:) Ha ő ezen megsértődik akkor éretlen. Mi lesz akkor ha szülni fogsz, akkor se fogja megnézni a gyerekét mert véres? Ja igen és ha már a szülésről van szó, hallottam olyat is hogy anyukának nem volt már ideje a beöntésre olyan gyorsan jött a baba, és jött vele együtt a barnamaci is, mert ilyenkor az izmok engednek, és jön aminek jönnie kell. A dokik se fújjolnak olyankor , pedig nem az ő párjuk az anya.
2010. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Némi tapintat még idegenektől is elvárható, nemhogy a párodtól.
2010. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!