Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rázott már meg áram, úgy...

Rázott már meg áram, úgy komolyabban? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megrázó. Szó szerint. Egy nagyon erős zsibbadásféle.
2010. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen rázott!

5 éves voltam, amikor egy vizes csavarhúzót dugtam a csap felett lévő konektorba egy sámlin álltam.

Először is repűltem kb 2 métert, majd teljesen lezsibbadtam pár percre.

Azóta sem tudja ezt senki!

2010. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyerekkoromban. A karácsonyfaizzót raktam fel a fára, aminek a drótjáról lemállott a szigetelés, én meg megmarkoltam pont ott. Zsibbadtam tőle piszkosul, aztán rosszul lettem egy kicsit. De nem szóltam anyuéknak, nehogy orvoshoz vigyenek. Végül is nem lett semmi bajom.
2010. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb gyermek koromban többször is (nagyon kíváncsi kölyök voltam). Pocsék érzés. Az izmok fájdalmas, görcsös rángása kíséri, amihez hozzáadódik egyfajta jeges rémület. Annyira rossz,hogy még ma is szoktam ezzel álmodni, pedig már elmúltam 30.
2010. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Villanypásztorhoz értem. Olyan volt, mintha valaki ráütött volna a sarkamra.
2018. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem rosz legalábis a villanypásztor! Szerintem még "kelemes" is nagyon " jelesen! De az egyenáram az sokal roszabb!
2019. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen 230 volt! Suliba dugtam be a pc nek a táp kábelék de nem volt szigetelés a fázison és megrázot! Milyen érzés? Megrázó és utána kicsit roszul is lettem (a 2 kezemen ment végig
2019. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig a legerösebb egy villanypásztor volt, kb 2 hónapja. Még mindig látszik a nyoma.
2020. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!