Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leestem a lépcsőn, mi lehet a...

Leestem a lépcsőn, mi lehet a lábammal?

Figyelt kérdés
Egy óra körül leestem az utolsó lépcsőfokról a lábamra.Abban a pillanatban nem éreztem fájdalmat.Utána mikor elindultam kisebb fájdalmat éreztem és leültem.Szúró,hasogató fájdalmat éreztem a lábfejem külső részen mikor ültem.Borogatom.Feldagadva csak picikét van.Menni alig tudok azon a lábamon.Szúr amikor ráállok.Nagyon fáj.Most is fekszek és fáj ilyen hasogatóan.Mi lehet vele?
2015. aug. 2. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
akár törés is lehet! menet az ugyeletre! hányinger?
2015. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nincs csak az a lábam fáj,de kegyetlenül.Sajnos a kocsink nem jó,műhelybe van.Anya azt mondta borogassam elmúlik,meg hogy nem is dagadt be biztos nincs baj.De hát alig tudok menni.Most rávettem nem rég,hogy este menjünk le ügyeletre,ha olyan a doki.Megpróbálok óvatosan lebiciklizni.
2015. aug. 2. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
A törés általában járásképtelenné tesz. 3 hónapja nekem is volt egy kisebb balesetem, kicsit megdagadt a lábam, és iszonyúan fájt. A rtg-n nem mutatott törést. Valószínűleg neked is "csak" zúzódott. Borogasd, polcold fel, kíméld és mindenképpen kenegesd Fastum géllel. Hidd el sokat segít. A gyógyulás hetekig is tarthat, ha durvábban zúzódótt. Nekem 5 hét volt.. :S
2015. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!