Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki állandóan elfárad?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok,lány.

Még suliba járok,jelenleg OKJ-s képzést csinálok,napi 7-8-9 órában.

Azt vettem észre,hogy állandóan fáradékony vagyok,mindig alig várom,hogy végre ágyba kerüljek és így tovább...lassan már sokszor táncolni sincs kedvem bemenni,mert fáradt vagyok hozzá.

Nem tudom kialudni magam teljesen.

Szeretem azt,amit most tanulok,csak az elmélet nagyon húzós és sokszor úgy érzem nem bírom elviselni az egészet.

Ha haza érek suliból,általában ágyat fogok és alszok egészen este 6ig vagy 7ig.Utána kb. másfél óra múlva lefekszünk aludni és reggel akár 8 ig is tudnék aludni.

Van olyan is,amikor lefekszek este aludni,reggel felkelek mikor haza jön párom,aztán vissza fekszek vele és még akkor is képes vagyok aludni délután 1-ig...

Nem érzem azt,hogy kimeríteném magam,úgy érzem a sulit nem bírom teljesen...

Mit tudtok ajánlani,mit csináljak?

Orvoshoz járást egyelőre ki kell iktatnom,mert rengeteget jártam eddig a gyomrommal (reflux,sav-epe hányás stb),stb,így a suliból szerintem kiraknának a sok hiányzás miatt,pedig 97% doki miatt volt...

Válaszokat előre is köszönöm.


2010. márc. 7. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhatja. Én vashiányra gondolok. De a vas csak c vitamin jelenlétében szívódik fel. Egyél sok zöld színű dolgot c vitaminnal . És nem ártana egy vérkép.
2010. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igyekszem vitaminokat enni,de amikor C vitamint is elkezdtem,nem volt semmi...egy darabig ettem Magne B6-ot de egy idő után hasmenésem lett tőle..

A vérképemmel meg eddig nem volt gond....vagyis elvileg...

A gond még az,hogy a gyomrom miatt sok mindent nem ehetek vagy nem tudok megenni.Sőt,sokszor nem jut eszembe,hogy igyak suli időben...itthon nincs gond vele..

2010. márc. 7. 20:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elméletek is igen nagy aktivitást igényelnek ottlétkor....
2010. márc. 7. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj vastartalmú pezsgőtablettát inni c vitaminnal.

Mert kimondottan vas,csak a zöld növényekben van,és a céklában meg a mákban,De ha nincs jelen a c vitamin,nem szívódik fel.

2010. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél a patikában vaskomplex nevű vasat, abban más is van, ami segíti a felszívódást.

Vagy dm-ben DAS gesunde PLUS nevű cuccokból az Eisen Tablette vagy mi, az a vas tabletta,attól több energiád lesz.

2010. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!