Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pisiltem barnát? Meg...

Miért pisiltem barnát? Meg fogok halni?

Figyelt kérdés
Tegnap este és ma reggel barnát vizeltem. Ételtől nem lehet, mert 3 napja egyáltalán nem eszek, csak iszok
2015. aug. 12. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Vesehomok szokta így elszínezni a vizeletet.
2015. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát az egészséges vizelet színe áttetsző, vagy halványsárga. A helyedben elkezdenék inni jó sok vizet, szénsavmenteset, nem kell túlzásokba esni, de ebben a melegben 2-3 liter is simán lemehet (súlyodtól is függ) és ha továbbra is fennáll a gond, akkor urológiára kell menni, lehetőleg sürgősséggel menj, mert egyéb esetekben hónapokig kell várni. És egyél is természetesen, muszáj enni, ételtől egyébként sem lesz barna a pisid. Nagy valószínűséggel nincs nagy gond egyébként, sok oka lehet.
2015. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lány vagy vagy fiú?

Ha lány,akkor az nem mindegy, hogy az a barna a hüvelyedből jön vagy a húgycsövedből. Mert ha az utóbbi, akkor jó lenne ha orvoshoz mennél.

Lehet, hogy ha a hüvelyedből jön, akkor meg fog jönni, csak nehezen tud leválni.

Ha fiú vagy és szó szerint barnát pisilsz, akkor el kéne menned orvoshoz. (Ha lány vagy, és a húgycsövedből jön, akkor neked is.)

2015. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem az utolsó beírást, akkor ha lány vagy, ha fiú vagy, a legjobb ha orvoshoz mész.
2015. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, de nincs semmi gondom, a pisilés se fáj, rendesen el tudok élvezni minden, és nagyon sokat iszok. Mostanában elég sok coca colát ittam, lehet attól lenne? Sima vizet fogok inni!
2015. aug. 12. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem, nem fogsz meghalni. És mi az, hogy három napja nem eszel? Talán jobb lenne, ha orvoshoz mennél, nem pedig itt tennél fel kérdéseket.
2015. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj már vele, persze, hogy meg fog halni. Előbb-utóbb mind meghalunk. Olyan nem volt még, hogy valaki ne halt volna meg.
2015. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!