Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan lehet rendelni xanaxot...

Honnan lehet rendelni xanaxot vény nélkül?

Figyelt kérdés
Fontos.

2015. aug. 15. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira fontos, akkor kérj receptet az orvosodtól!
2015. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne rendelj interneten gyógyszert! Sose lehet tudni, mi van benne, akár mérgező is lehet.
2015. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem, hanem választ.
2015. aug. 15. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt kaptál.
2015. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Keveset írnak ki. És semmiképp nem hajlandóak többet, már kérdeztem. Anélkül pedig rosszul vagyok, de mindegy, hiába magyarázok olyannak, aki nem depressziós, és nem idegbeteg. Rohadt életbe. Nem tudok élni a nyugtató nélkül, az tart életben.
2015. aug. 15. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek hozzád hasonlót. Lelki okai vannak, amiért depresziós vagy, és nyugtató kell.

Neked nem xanax kell, hanem egy pszihiáter. Ismerősöm is leszokott róla. Pedig nagyon keményen tolta.

2015. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül ír fel annyit, amennyit. Az előírt adagoláson túl nem írhat fel, mert az már túladagolás, azt egy orvostól ne várd. Nem a gyógyszermennyiséget kell fokozni a drogozás szintjéig, hanem komplexen kezelni a testet és lelket.
2015. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!