Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha gerincferdülése...

Mit tegyek, ha gerincferdülésem van?

Figyelt kérdés
Üdv!Sajnos már elég régóta van gerincferdülésem(10 fokos) és nem tudom mit tegyek.Voltam ortopédusnál,aki azt ajánlotta,hogy járjak sportolni vagy gyógytornára,de nekem arra nincs időm sajnos.Mit kéne tennem,hogy szép tartásom legyen??? Tudtok ajánlani egyszerű,otthoni tornákat??? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.

2015. aug. 27. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. aug. 28. 06:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat akinek elmult a gerincferdulese. Nem csinalt csupán mást csak egyenesen állt.
2015. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

millió ilyen kérdés van, és ne hidd, hogy az efféle nyugdíjjas tornával megjavul. Pár kg izmot fel kell szedni a hátadra, válladra, hasadra.

Nincs időd? Majd ha a fájdalomtól nem tudsz semmit csinálni, lesz időd rá, csak akkor már késő.

2015. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod segíthetek, írj, előző vagyok.
2015. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!