Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fülcimpám mellett egy dudor...

A fülcimpám mellett egy dudor keletkezett, elöször egy belsö pattanásra gyanakodtam, felszurtam egy tüvel . Nyomásra nedv jön belöle de nyilása nincs. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Zsirdaganat? Már 2 hete ott van nem lesz kisebb, menjek orvoshoz? Nem fáj csak zavar és állandóan birizgálnom meg nyomkodnom kell.
2010. márc. 11. 00:32
 1/2 anonim válasza:
azt tanácsolom h semmiképp se piszkálja a "dudort"!!!vélhetően néhány napon belül kisebb lesz és elmúlik..nem szabad piszkálni,mert könnyen begyulladhat,elfertőződhet,akár nagyobb és csúnyább is lehet...így csak kárt csinál,érdemes fertőtlenítés céljából alkoholos vattával esténként törölgetni,ez egyrészt fertőtlenít másrészt összehúzhatja a dudort egy kicsit...ha mégsem múlik el és zavarja akkor érdemes háziorvoshoz fordulni.
2010. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz megpróbálom nem piszkálni ,közben bekentem Bepanthennel és valamivel jobb lett.
2010. márc. 11. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!