Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon egészségtelen, ha egy...

Nagyon egészségtelen, ha egy 14 éves lány minden reggel iszik egy nagy csésze fekete kávét?

Figyelt kérdés
Rólam lenne szó. Régen csak tejjel ittam, de most megszoktam, hogy simán iszom. + még 3-4 kávéskanál cukor. Szerintem tök egészségtelen, de már megszoktam, nem is indulna jól a napom kávé nélkül. Hogy szokjak le róla?

2015. aug. 28. 15:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem bírod a tejet, ne erőltesd, rengetegen isszák feketén a kávét, nem lesz a gyomrodnak semmi baja tőle, ha csak nem érzékeny. Éhgyomorrra azért nem innám,de semmi gond a tej-mentességgel. Hagyd a tejport is a fenébe, ha nem bírod, minek erőltetni.
2015. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem egészségtelen. Elárulom neked, hogy a kóla és az energiaital sokkal károsabb. A kávéban nincs sok koffein, illetve annak a hatása nem tart sokáig. Ami miatt károsnak mondanám az az, hogy vízhajtó hatású, és dehidratációt okoz. De még így is a kóla és az energiaital sokkal rosszabb. Nyugodtan ihatod. a cukrot viszont tényleg mérsékeld.
2015. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!