Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez az érzés a...

Mitől lehet ez az érzés a térdemben?

Figyelt kérdés

Hónapok óta érzem, hogy a térdkalácsom alatt közvetlenül érzékeny ha megnyomom, sok séta után ,biciklizés közben, illetve ha behajlitom, de ritkán nyújtva is ülés közben fáj, kellemetlen érzés.Miközben leülök érzek/hallok egy kattanást. Ha egyhelyben állok sokaig akkor is van egy kellemetlen érzésem.

Ha ezek számitanak: 16 éves lány vagyok. Nem sportolok, viszont régebben nagyon rövid ideig (néhány hetet fogyás céljából.. majd feladtam) futottam. Nem hinném, hogy a súlyom miatt lenne leterhelve (67-68 kiló vagyok és 173 cm)



2015. aug. 30. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:

menj el vele reumatológiára

és kezdj el sportolni!

2015. aug. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tavaly volt artroszkópos térdtükrözésem (ezt nem műtétnek hívják, hanem tükrözésnek), és a meniscus felszínét csiszolták le.

Mindig is sportoltam, inkább izmosabb voltam, de a 180 cm-hez azt mondta a doki, hogy ne hízzak, 65 kg voltam akkor. Persze számít, hogy miből van több, de az ízületeidnek jobb lenne talán a kevesebb. És félre ne érts, nem szeretnélek összezavarni, nem azt mondom, hogy kezdj fogyókúrába. Mindössze arra szeretnék utalni, hogy figyelj oda az étkezéseidre, ne nassolj, biciklizz, ússz, hogy minél több izom legyen abban a 67 kg-ban.

Sok sikert! 18/L

2015. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!