Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A végbélnyílás kidudorodik?...

A végbélnyílás kidudorodik? Vagy ez betegség?

Figyelt kérdés
Belső aranyérre gyanakszom, 1-2 hete szúró fájdalmat érzek a végbelemben, és párszor előfordult, hogy kicsit véres lett a WC papír. Hemorid krémmel kezeltem, ami a fájdalmat nem, de a vérzést megszüntette. 2 napja már kúpot is használok, a fájdalom is enyhült. Viszont azt vettem észre, hogy közvetlenül a végbélnyílásom körül vörös és enyhén kiemelkedik, kb mintha egy gyűrű lenne a bőr alatt. De ez csak akkor érezhető és látható, ha úgymond "szét van húzva", tehát székeléskor, vagy ha kézzel széthúzom. Nem tudom, hogy ez normális e, arra gondoltam, hogy ez csak a végbél körüli izom, és mindig ilyen volt, csak eddig nem volt okom rá, hogy nézegessem. Azért eléggé meg vagyok ijedve, hogy ez nem normális jelenség, és hogy nem is aranyerem van, hanem valami súlyosabb.
2015. aug. 30. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem is aranyér lesz, de biztosra akarsz menni és főleg ha nem múlik mutasd meg egy sebésznek.

Nekem egyébként a Doxiproct kenőcs használt.

2015. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!