Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon magasra nőttem! Normáli...

Nagyon magasra nőttem! Normális ez? 13/L

Figyelt kérdés

Nos, 175 cm magas vagyok és 13 éves lány vagyok. Nagyon gyorsan nőttem meg, két fejjel legalább lekörözöm a korosztályomat, emiatt csúfolnak is néha. Csak irigyek? Emellett nem vagyok nagy darab, 58 kiló vagyok, "modell" alkatom van, de egyáltalán nem akarok azt. Oké, hogy szép, meg minden de tizenhárom évesen nem akarok 15-16-nak kinézni.

Persze majd a jövőben szeretnék majd pasizni is, de biztos a fiúk az alacsony lányokat szeretik, mert azok cukik...:/ elég rosszul esik hogy mindennap hallom azt: jajj de magas vagy, meddig nősz még? K*b*szott idegesítő, és már egy felnőttnek vissza is szóltam hogy fogja be.

Szóval... normális ez, hogy így megnőttem? Fogok még nőni? Lesz esélyem a fiúknál? Kérlek válaszoljatok! :)

13/L


2015. aug. 31. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Persze, hogy lehet esélyed a fiúknál. Sok magas fiú van. És nem is mindenki alacsonyabb lányra vágyik. Én is 175 cm vagyok, én 14 éves koromban is ekkora voltam, azóta nem nőttem. Nagyon sok férfi próbálkozik nálam, olyanok is, akik alacsonyabbak, mint én.

Nekem még annyi szerencsém volt, hogy az osztályban még 3 ilyen magas lány volt, szóval nem voltam fura. Meg más osztályokban volt 2-3 magas lány.

2015. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, adtál valamennyi reményt.:)
2015. aug. 31. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Az élet nagy kérdései. :D

Normális, van aki 200cm vagy még több. Ha olyan a genetikád akkor még fogsz nőlni kb. úgy 15-16 éves korodig. Miért ne lenne esélyed náluk? Amikor én középiskolába mentem a fiúk hirtelen megnőttek az alapiskola óta(nem ugyanazok az oszt. társak) pedig akkor már olyan 183cm lehettem. 16/L

2015. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális,ne aggódj a pasik imádják a magas csajokat! Meg tudnék zabálni egy hosszú női combot! Legjobb lenne,ha sportolnál valamit,pl.kosár-vagy röplabda, itt előnyödre válik a magasság és rájössz,hogy sokan még nálad is magassabbak! 27F
2015. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem már nem fogsz nagyon nőni.

Legalábbis én 21 évesen ugyanolyan magas vagyok mint 13 évesen xD (168 cm)


De ne foglalkozz velük, egy magas nő is lehet vonzó!:)

2015. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A 175 centi szerintem abszolút ideális magasság egy lánynál, és azért se aggódj, mert magasabb vagy, mint a többiek... Talán utol is érnek, talán alacsonyak maradnak, de ez egy nagyon jó magasság, ha csak pár centit nősz még felnőtt korodig, nagyon szerencsés vagy :) Elég szép egy magas lány, hosszú lábakkal, főleg vékonyabb alkattal, szeritem legalábbis. A fiúknál ugyanannyi esélyed lesz, vannak, akiknek kifejezetten a magasabb lányok jönnek be, és ha most gyorsan megnyúltál, és ezután már nem nősz sokat, akkor nem is kell aggódnod többet a magasságod miatt :) Én például nagyon szeretnék 175-177 centi lenni, de nem hiszem, hogy megnövök akkorára :( 15/L
2015. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Én se nagyon hiszem már hogy növök sokat.
2015. szept. 1. 15:24
 8/9 anonim válasza:
Hagyjuk már...14/l vagyok 182 cm...
2017. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a magas vékony csajok.De az alacsony bombázók is. :)
2018. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!