Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondja már meg valaki, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondja már meg valaki, hogyan szerezzek önbizalmat és merjek csajozni, ha alig haladom meg súlyban az 50kilót és raádaásul még 170cm magasra sem nőttem?

Figyelt kérdés
Én megértem és tudom, hogy minden csaj magas fiúról álmodozik, de én már nőni sem fogok az az igazság, meg az őseim sem valami magasak, talán még örülnöm is kéne, hogy egyáltalán ekkore lettem, viszont pocsék az anyagcserém, a hízás kb. olyna lehetletn feladat, mint a kövér embereknek lefogyni. Én csak egy olyan lányt szeretnék, aki a testi adottságaim ellenére is el tudna fogadni, pontosabban képes lenne vonzódni hozzám, tudom pofátlan dolog ilyet kérnem, mert ilyen lány úgysincs. Ez kb. olyan, hogy egy fiú vonzódjon egy 150kilós lányhoz, csak a csajoknál a fiúk úgy undorítóak, ha alacsonyak és vékonyak. Ha egy alacsony maci lennék, akkor is vonzóbb lennék, de ez az alacsony, sovány kategória a legundorítóbb a lányok szemében én úgy érzem.
2013. febr. 1. 11:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

170 centi bőven elég...

Amúgy meg a hízás akarat kérdése.Nem csak zabálástól hízik az ember.A bevitt tápanyagot fel kell használni.

Kondizni is kell.

2013. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

biztos vagyok benne, hogy vannak oylan lányo kakik még nálad is alacsonyabbak és nekik meg pont megfelelsz. Tudom ez nem vifgazs meg amugyis a k*rva anyámat, de hidd el nekem hogy nálad reménytelebb eseteknek is siekrült becsajozniuk. Neked annyi a dolgod, hogy legyen önbizalmad és ne lássák rajtad a lányok hogy frusztrálva érzed magad.


"Hogy várod el másokto lhogy seressenek ha Te magadat sem szereted?"


Nagy igazság :)

2013. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Itt legalább annyi csaj írja, hogy "alacsony" barátja van, mint ahány azt, hogy magas pasi kell neki.

Te írtad ki a másik kérdést is? Itt már válaszoltam. Rengeteg srácot ismerek, akik még 60 kg-osak sincsenek, és átlag 170 körüliek, mégis "csajoznak".

Nekem apukám sincs talán még 170 cm sem, anyukám pedig nagyon szép nő volt fiatal korában, mégis őt választotta. Te úgy látod, az alacsony férfiak nem élnek házasságban, kapcsolatban?

2013. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
46%
Ja igen, és sem vagyonos, se tanult nem volt édesapám, egy szál ruhában költözött anyuhoz...
2013. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Igen,de az előző generációknál még alapból minden fiú alacsonyabb volt és akkor az volt az átlagos méret. Most viszont már, amikor egy 13 éves kislány is 175cm magasra megnő, eléggé másképp van minden. Manapság már egy 180cm magsa fiú is csak közepesnek számít...

Meg szerintem a lányok igényei is nőttek, én úgy látom vagy a média miatt van ez, nem is tudom. Úgy érezem ilyen termettel esélytelen vagyok az összes lánynál, pedig néha egy-két lány úgy néz, mintha talán lenne valami több is abban a nézésben, de akkor is előbb hinném el, hogy csak azért szemez velem valaki, mert ilyen rondát sem látott még, minthogy tetszem is akárkinek...

2013. febr. 1. 11:41
 6/29 anonim ***** válasza:

"Ez kb. olyan, hogy egy fiú vonzódjon egy 150kilós lányhoz, csak a csajoknál a fiúk úgy undorítóak, ha alacsonyak és vékonyak."


Magamat már nem akartam írni, mert nekem van barátom. Olyan 170 cm körüli, 50 valahány kg. 60 nincs, annyit tudok. Kb. egymagasak vagyunk, de mezítláb az én javamra dől a mérleg pár centivel.

Egyikünket sem zavar.


Én a kigyúrt pasikat tartom "taszítónak", mindig a vékonyak tetszettek. A macissal se tudok mit kezdeni. Se az alacsonnyal... a magasabb meg talán még rosszabb, bár nem is tudom, melyik miért rosszabb.

Mindegy, ez én vagyok (és számtalan barátnőm is ilyen).


A barátomban mit látok? Helyes, szeretem a haját, szemét, arcát, a vékony derekát, formás fenekét, imádok ránézni, ha felhúz egy szűk farmert, vagy boxert. :D


Csinos, kerek feneked csak van! :))

2013. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

"Meg szerintem a lányok igényei is nőttek, én úgy látom vagy a média miatt van ez, nem is tudom."


Rossz felé tapogatózol. A szüleim egyébként kb. ugyanolyan magasak.


A média erre nincs hatással, inkább a régi szokások oldódtak. Akkor "divat" volt mielőbb férjhez menni, megszólták a lányokat, vidéken "levénlányozták", így inkább beérték egy előnytelenebb külsejű sráccal is.


Én különben pontúgy látom, hogy ez a "férfi legyen 100 kiló" régebben volt jellemző. Ma már engem, barátnőimet csak az idősebb, középkorú nők szólnak meg a vékonyka barátaink miatt, nekik fura.


Anyumat még majd mindenki, mondták neki, hogy ugyan apumat hizlalja már fel egy kicsit, olyan kis vézna szegényke, legyen férfiasabb. :P

Hiába mondta anyum, hogy ő pont így szereti, ez tetszett benne.

2013. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk a média is hibás. A sok hülyeség, ami elhiteti a fiúkkal, hogy "nőjjél két méterre, meg gyúrjál vazze, mert a nőknek 100 kiló hús kell...!" "-.-
2013. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Az egyik kollégám, bár 65 éves a fazon, szintén nem egy óriás, kb 160cm magas lehet, de még így is bombázók írnak rá facebookon, pedig csak egy fokkal szebb az ördögnél.

De olyan dumája van, hogy engem is majdnem befűzött. Van egy olyan szabályom, hogy házi nyúlra nem lövök.

2013. febr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Öreg igaz én 190 cm vagyok de 20 éves korodig lazán nőhetsz.


Ne akarj nagyon magas lenni , én egy kisebb lánnyal randizom most vállamig ér kb és elég nehéz még megölelni is. Nem olyan jó ez mint amilyennek beállítják , folyton bevágod a fejed mindenhova ésatöbbi.


Én úgyanúgy ilyen nehezen hízós fajta vagyok , annyit eszem mint 3 ember , de nem híznék magamtól. A kondi viszont mindenkire rásegít. Fel a fejjel

2013. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!