Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már nektek is olyan,...

Volt már nektek is olyan, hogy hónapokig fájt a hangszálatok, ha beszéltetek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2015. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hónapokig nem, de pár napig igen, nekem akkor szokott fájni, amikor sok a savam.

Ha hónapok óta fáj, akkor éppen ideje, hogy elmenj gégészetre.

2015. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már voltam, és ott is azt mondták, hogy sok a savam. Én nem hittem el, mert pont egy hosszú éneklés után jött elő. De lehet, h tényleg ez a gond. Neked hogy oldódik ez meg?
2015. szept. 3. 14:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyankor jobban odafigyelek az étkezésre, több vizet iszom, grgalizáok sós vízzel, egy kis szódabikarbóna. Persze gyógyszert kellene szedni, amikor szedtem 4 hónapig, akkor nem jött elő a köhögés és a rekedtség.
2015. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen gyógyszert ajánlasz?
2015. szept. 7. 09:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvos Controloc tablettát írt fel, azt mondta, hogy refluxom van, 4 hónapig szedtem, akkor elmúlt a gyomorégésem és a hangszál fájdalom, rekedtség. Abbahagytam a gyógyszert, de néha érzem a savat, igaz nem olyan erősen.
2015. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt én is szedtem már. Nekem akkor írták fel, amikor gyomorfekélyem volt. Most is felírt egy gyógyszert a gégészem, de már elhagytam vhol a lapot (nem vettem eddig komolyan). De megkeresem, és leírom majd.
2015. szept. 8. 08:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Háziorvossal is felirathatsz gyomornedv-ellenálló tablettát refluxra, többféle is van. Vidd magaddal a gégésztől kapott papírt, amin rajta van, hogy refluxos vagy.

Szedd a gyógyszert pár hónapig és akkor rendbe jön a hangszálad. Persze egy vérkép és egy hasi ultrahang sem ártana, engem elküldött a háziorvos amikor sok volt a savam.

2015. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!