Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel beszéltétek le magatokat...

Mivel beszéltétek le magatokat az öngyilkosságról? Miért ne tegyem meg? 23/L

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 20:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerem a helyzeted, nem tudok véleményt mondani. Ez is egy választás, lemondás az esetleges jobb jövőről, de jogod van hozzá. Én személy szerint gyávaságnak tartom az öngyilkosságba való menekülést.
2014. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
gondolj a barataidra, a csaladodra. gondolj arra, hogy fajna nekik.
2014. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
meg hanyszor fogod megkerdezni?????mar tavaly is kerdezted ezt akkor leirtak neked most meg mindig itt tartasz???szanalmas vagy bocs!
2014. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
igen 2010.10.23-an mar kerdezted!!!!
2014. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tavaly még nem voltam felregisztrálva erre az oldalra, de miből gondolod, hogy én vagyok az egyedüli aki 23 éves és lány? Szerintem ilyen párosítás adódhat itt még pár. Egyébként meg nem "még mindig", hanem most tartok itt.

Na de köszönöm neked is a választ, igaz nem volt hasznos, de nem érdekes.

2014. jan. 12. 20:31
 6/23 A kérdező kommentje:
És 2010-ben is 23 éves voltam? Akkor én kortalan vagyok :D
2014. jan. 12. 20:32
 7/23 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy mi a konkrét problémád?
2014. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem nekünk kell lebeszélni téged, hanem ha nem akarod megtenni akkor már le is beszélted róla magadat. Ezt az ember belül tudja, hogy megteszi vagy sem, ha befelé figyel és felmeri vállalni a tetteit és az érzéseit.Bár sokan ezt csak figyelem felkeltésre használják, hogy végre valaki foglalkozzon velük. Azok, akik erre készülnek azok csendben elintézik. Te melyik csoportba tartozol?

Személy szerint én is megfutamodásnak tartom, de mindig az adott személyé a döntés és azt tiszteletben is tartom.

2014. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Sok minden összejött. Betegség, "családi" problémák.

Nem figyelemfelkeltésnek szánom, a közvetlen környezetem előtt jól titkolom, egy utalás se történt erre vonatkozólag. Ha megteszem, csendben csinálom majd.

2014. jan. 12. 20:45
 10/23 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerűen érdemes úgy felfogni, hogy később bármikor úgyis megölheted magad. addig meg az egész egy kísérletezés, szórakozz azon, milyen hülyék az emberek, hátha tlaálsz 1-2 értelmeset is, akiért érdemes élni.


milyen betegség? néha még 1 pár igazi barátért is érdemes eltűrni azt, főleg ha segítenek neked kigyógyulni.


ezeket a gyáva vagy, szánalmas vagy sajnálztatod magad stb hüyleségeket ne is figyeld, a legtöbb embet akkor se érdekelné ha elmondanád neki hogy megölöd magad.


mesélnék pár dolgot de inkább privátban. kíváncsi vagyok mik az okaid.

2014. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!