Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Táppénz jár tovább is, ha...

Táppénz jár tovább is, ha közben lejár a határozott munkaszerződés?

Figyelt kérdés

Adott egy nő, akinek november 30-ig szól a határozott idejű munkaszerződése. Sajnos súlyos beteg lett időközben (leukémia)... hosszas kórházi kezelések kezdődtek meg. Előreláthatólag egy év lesz... :(


A táppénzt november 30-a után is fogja kapni? Vagy ez már megszünt?


Köszi ha valaki érdemben tud segíteni, a neten nem találtam semmi friss használható információt így hirtelen.


2015. szept. 3. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ez elég komplikált, szerintem inkább a jogifórumon kérdezd:

[link]

2015. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és jobbulást kívánok
2015. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jobbulást,

szerintem jár, de csak addig amennyi eddig a munkában (az előző munkahelyek is számitanak) eltöltött idő, vagyis ha be voltál jelentve.

pl ha 2 év akkor 2 évig jár

2015. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Hétfőn majd felhívok egy tb-s ismerőst és megkérdezem tőle. "Szerencsére" nem én vagyok érintett, hanem egy közeli ismerősöm, neki szeretnék segíteni. Köszönöm a jókívánságot!
2015. szept. 5. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!