Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nyilvános wc-n kakiltok,...

Ha nyilvános wc-n kakiltok, ráültök a wc-re? Nem nehéz olyan hosszan fölötte görnyedni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Most ez ugye kamu kérdés? Milyen barom végzi a dolgát nyilvános wc-ben?
2015. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Te hova szarsz pl egy hosszú utazás alkalmával? Utca közepére? :O


Papír wc ülőke + fertőtlenítő.

2015. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
görnyedés/fertőtlenítő kendő.
2015. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Napokig nem szoktam utazni, Úgyhogy sem nyilvános wc-ben, sem az utca közepére nem "szarok". Attól, hogy ez egy anoním fórum, még nem kell ilyen alulkúltúráltan beszélni.
2015. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van 4#, ne barmozzunk másokat ;-) inkább válaszoljunk hasznosan a Kérdezőnek ;-)
2015. szept. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy nem megy hogyha nem ülök rä így marad az ülőke letakaräs. Szerencsëre eddig nem volt gond belőle bär ha nagyon gäz a wc akkor inkäbb nem hasznälom.
2015. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Én se értem, kinek jut eszébe nyilvános wc-n intézni ezt... 1 napig simán ki lehet bírni, ha több napig utazik az ember, akkor meg csak megszáll valahol, a szállásokon meg azért már kulturáltabb a mellékhelység, mint egy plázában vagy benzinkúton. Szállodákban letakarom és ráülök, más nyilvános helyen meg nem használom ilyen célra. (Egyszer volt, hogy hasmenésem volt és akkor muszáj, de akkor meg nem kellett sokáig görnyedni legalább :D )
2015. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Képzeltem el én bizonyos csajoknál hogy bátran ráülnek az ülőkére, plusz még finganak is bele jót a wc-be, amit utána szimatolnak békésen! 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
2022. okt. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!