Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Videkre szol az allando...

Videkre szol az allando lakcimem eltudok-e menni nogyogyaszhoz, borgyogyaszhoz (nem maganrendelobe egy vagyonert) Budapesten? Nincs ideiglenes lakcimem

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekel.
2015. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sajnos nem. Tavaly tavasszal legalábbis nem lehetett. Elmentem bőrgyógyászhoz, s nem volt még ideiglenes budapesti lakcímem sem. Mindössze azért tudtam bemenni a dokihoz, mert a férjemnek volt pesti lakcíme, s volt annyira normális a nő, hogy azt írta be nekem is a gépbe, ami a férjem lakcímkártyán szerepelt, de nyilván ez nem legális.

Ez amúgy iszonyatosan felháborító, hiszen a TB-m fizetve van, s szerintem tök mindegy kellene, hogy legyen, hogy az ország melyik részére megyek.

2016. jan. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen ez elszomorito. En felhivtam oket azt mondtak kezelnek, de nem szivesen, de nah megis...

Viszont nekem volt idom bemenni es megcsinlatatni az ideiglenes lakcimet elotte persze azt se tudtam, hogy ahhoz is kell egy formanyomtatvant kerni elobb, amit az ingatlan tulajdonosaval kell alairatni. Szoval visszakellett mennem masnap az okmany irodaba. de ott megcsinaltak a kitoltott formanyomtatvannyal egybol. es szerencsere a nogyogyasz es a okmanyiroda 5-10perc seta, szoval csak atsetaltam :) ha nem surgos megeri es legkozelebb nem kell magam kellemetlen helyeztbe hozni, h jajjj megis lassatok mar el !

2016. jan. 15. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!